Publicat 15 Ian 2018 | Expiră 15 Feb 2018

MOTOSTIVUITORIST (Perioada determinata – 6-8 luni)

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

MOTOSTIVUITORIST (Departament: Depozit Fabrica & Centru Distributie)
Perioada determinata – 6-8 luni

  • Studii medii tehnice;
  • Experienta de lucru pe stivuitor de minimum 1 an;
  • Atestat ISCIR vizat la zi;
  • Indemanare si spirit practic;
  • Acuitate vizuala si auditiva conform legii
  • Disponibilitate pentru program de lucru flexibil( in schimburi).

Descrierea jobului

  • Realizeaza activitatile de incarcare/descarcare, manipulare si depozitare a berii si ambalajelor in conditii bune cu ajutorul instrumentelor tehnice de scanat cod de bare in sistemul WMS;
  • Opereaza in sistemul WMS cu ajutorul instrumentelor tehnice de scanat toate miscarile de stocuri efectuate in timpul schimbului;
  • Comunica in timp real catre Supervizorul de schimb toate situatiile neconforme cu procedurile si instructiunile de lucru;
  • Asigura in permanenta, starea buna de lucru a uneltelor si a echipamentelor;
  • Respecta prevederile legislatiei din domeniul securitatii si sanatatii in munca si masurile de aplicare a acestora.

Ursus Breweries este cel mai mare producător de bere din România. Mărcile din portofoliul Ursus Breweries sunt: URSUS, Timișoreana, Ciucaș, Grolsch, Peroni Nastro Azzurro, Redd’s, Stejar, Azuga, Pilsner Urquell și St Stefanus.

Pentru mai multe informații despre Ursus Breweries și programele sale, vă rugăm să vizitați: www.ursus-breweries.ro și www.desprealcool.ro.

Pentru mai multe detalii legate de cariera in Ursus Breweries vizitaţi site-ul nostru de recrutare www.ursusbreweriescariere.ro.

Expirat
MOTOSTIVUITORIST (Perioada determinata – 6-8 luni)  -  URSUS BREWERIES S.A.