Gratis

Montatori Tamplarie PVC si Aluminiu,

ORANGE CAPITAL S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Abilitati tehnice solide in masuratori , taiere si asamblare; Atitudine pozitiva si atentie la detalii; Capacitatea de a citii si a interpreta planuri tehnice( cei cu experienta).

Descrierea jobului

Hai in echipa noastra! Suntem in cautare de muncitori calificati sau avand cunostinte in domeniul productiei de tamplarie pvc/aluminiu/alucobond, permis de conducere categoria B poate fii un avantaj, contract munca perioada nedeterminata .
•Pachet salarial atractiv cu programul normal de lucru și diferentiat în funcție de cunoștințele fiecaruia precum și de gradul de implicare al persoanei .Daca te-am convins,asteptam un semn de la tine! Ne poti trimite CV-ul tau sau ne poti contacta la numarul de telefon din anunt.

Descrierea companiei

Companie tanara si dinamica
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024