Gratis

Montatori cu experienta - Balustrade/Cabine Dus/Pvc

RODAL DESIGN VISION S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Ce cautam?

Cautam colegi cu experienta in domeniul montajelor in sticla securizata precum :
-balustrade
-cabine de dus
- oglinzi
- tamplarie Pvc / Alu
etc.

Se ofera conditii de munca avantajoase, masina de servici pentru deplasari in interes de servici, echipamente si scule
performante din gama Milwaukee.
in functie de experienta si realizari, se ofera diferite bonificatii.

Se fac deplasari externe ocazional pe zone de timp intre 1 si 3 saptamani.

Se ofera traininguri de perfectionare, cu posibilitati de promovare reale in cadrul companiei.

In functie de experienta, suntem dispusi sa angajam si din alte domenii de activitate invecinate.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:

- montajul in conditii de calitate si siguranta
- debitarea si asamblarea cadrelor sau a profilelor in ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀vederea efectuarii montajului.
- comunicare eficienta
- mentinerea echipamentelor in o stare buna si lucrativa

Companie cu experienta in productia si comercializarea produselor din sticla securizata, cu activitati atat pe plan local, cat si extern.

Comercializam :
-balustrade
-terase de sticla si pergole
- cabine de dus
- oglinzi
- tamplarie pvc si aluminiu
- culisante si armonice de sticla
Publicat 9 Iun. 2024 Reactualizat 7 Iul. 2024 Expiră 9 Iul. 2024