Gratis

MONTATOR USI GARAJ

RTH PROCONSTRUCT

Candidatul Ideal

SC RTH PROCONSTRUCT SRL cu punctul de lucru in Soseaua de Centura, Nr 11, Bragadiru, Ilfov angajeaza montator pentru usi de garaj si intreaga gama de inchideri industriale

Candidatul ideal :

- experienta in ultilizarea sculelor specifice activitatii (bormasina, polizor, masina debitat etc)
- experienta in domeniu consituie un avantaj clar
- disponibilitate pentru deplasari
- abilitati de lucru in echipa si comunicare cu clientii
- posesor permis categoria B
- serios si organizat

Descrierea jobului

- incarcarea produselor de la fabrica si livarea acestora in locatia beneficiarului
- instalarea conforma a produselor in locatia beneficiarului
- realizarea instructajului de utilizare a produselor instalate cu beneficiarul sau reprezentantul acestuia
- semnarea procesului verbal de predare/primire a produselor instalate cu beneficiarul sau reprezentantul acestuia
- obligativitatea purtarii echipamentelor de lucru si protectie pe toata durata instalarii
- curatenia in locatie dupa instalarea produselor

Beneficii :
- salariu atractiv
- bonusuri de performanta si de sarbatori
- program de lucru de 5 zile ( de luni pana vineri )
- diurna pentru deplasari in afara localitatii

RTH - PRODUCATOR IMPORTANT IN DOMENIUL INCHIDERILOR INDUSTRIALE SI REZIDENTIALE Prezenta in toata tara prin reprezentanti de vanzari si echipe tehnice firma RTH este producator si importator direct pentru toata gama de inchideri industriale si rezidentiale: -usi sectionale rezidentiale si industriale - rulouri aplicate si suprapuse din aluminiu si pvc - usi tip rulou - grilaje metalice -sisteme de andocare rampe burdufe - usi metalice si antifoc - automatizari porti, bariere si sisteme de parcare -usi rapide, armonice

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024