Gratis

Montator tamplarie (usi interior, usi exterior, parchet)

KULTTUR
2 poziții

Candidatul Ideal

Experiență de minim 1 an în montajul sau asamblarea mobilierului, usilor din lemn sau a tamplarieri pvc/aluminiu
Abilități tehnice solide și atenție la detalii
Capacitatea de a lucra independent și în echipă
Seriozitate, punctualitate și responsabilitate
Permis de conducere categoria B reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

Montaj de uși și parchet la cele mai înalte standarde de calitate
Evaluarea și pregătirea suprafețelor pentru montaj
Utilizarea corectă ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄a uneltelor și echipamentelor specifice
Respectarea termenelor de finalizare a proiectelor
Asigurarea unui montaj curat și eficient

Ce oferim:

Pachet salarial atractiv
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
Oportunități de dezvoltare profesională
Un mediu de lucru dinamic și prietenos
Echipamente și unelte de calitate ultima generatie

Suntem o echipa tanara si flexibila. Inca din anul 2007 am avut dorinta de a oferi clientilor si partenerilor nostri produse personalizate si de inalta calitate. De aceea am cautat si am gasit de-a lungul timpului solutii inovatoare pe sectorul usilor de interior si de exterior. Importam incepand cu anul 2009 usi de interior, usi de exterior si ferestre de cea mai inalta calitate si oferim servicii de consiliere, montaj si service pentru bunurile achizitionate.

Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 30 Mai 2024