Gratis

Montator sisteme de umbrire (pergole,copertine)

Sunprotect Solution S.R.L.

Candidatul Ideal

Angajam montator sisteme de umbrire si protectie solara.

Candidatul ideal:
- permis cat. B
- bune abilitati de lucru in echipa
- experienta in domeniul constructiilor constituie un avantaj
- persoana sociabila

Oferim:
- salariu fix plus bonusuri in functie de performante
- posibilitate de avansare
- orele suplimentare se platesc
- mediu de lucru placut
- programul este flexibil
- transport asigurat in mun. Cluj-Napoca

Asteptam cv-urile dvs.

Descrierea jobului

Montator/ajutor montaj sisteme de umbrire :
- copertine retractabile
- pergole retractabile
- inchideri terase cu folie transparenta
- usi de garaj rulou
- jaluzele/rolete rextile

Sunprotect Solution SRL comercializeaza pentru dumneavoastra o gama larga de solutii de umbrire si protectie impotriva intemperiilor.

Pergole retractabile, Copertine Retractabile, Inchideri terase cu folie Transparenta PVC si multe altele.

Mediu de lucru placut, echipa dinamica si posibilitate de avansare !

Va asteptam cu CV-uri.

Mai multe detalii despre compania noastra gasiti pe www.sunprotect.ro

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024