Gratis

Montator mobilier

TODAY FURNITURE S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

  • Experienta anterioara in montajul mobilierului sau intr-un domeniu similar reprezinta un anvantaj.
  • Abilitati excelente de lucru manual si atentie la detalii.
  • Capacitatea de a opera masini si echipamente specifice montajului mobilierului.
  • Permis de conducere categoria B si experienta in conducerea vehiculelor.
  • Capacitatea de a lucra eficient in echipa si de a comunica clar.
  • Respectarea regulilor de protectie a muncii si a normelor de curatenie.

Descrierea jobului

  • Masurarea si marcarea dimensiunilor pe materialele prelucrate conform specificatiilor tehnice primite.
  • Asamblarea si montarea pieselor de mobilier in conformitate cu cerintele si specificatiile tehnice.
  • Operarea masinilor si echipamentelor necesare pentru montajul si asamblarea mobilierului.
  • Conducerea vehiculului pentru transportul mobilierului la locatia clientului.
  • Respectarea normelor de protectie a muncii si a regulilor de securitate in timpul lucrului.
  • Asigurarea curateniei si igienei in imobile conform standardelor companiei.
  • Comunicarea imediata a oricaror nereguli constatate administratorului.
  • Utilizarea echipamentului de protectie a muncii si a substantelor de curatenie conform instructiunilor.

Situata in cartierul Militari, langa Metrou Preciziei, pe Strada Preciziei, nr 11, Hala 10-12, Sector 6, Furniture Factory a crescut rapid, devenind un nume recunoscut pe piata de mobila din Romania.

La Furniture Factory, misiunea noastra este sa aducem in casele oamenilor piese de mobilier care nu doar ca imbunatatesc estetica spatiului, dar si calitatea vietii prin designul functional si inovator. Ne mandrim cu utilizarea materialelor de inalta calitate si cu abordarea noastra personalizata in fiecare proiect, asigurandu-ne ca fiecare piesa de mobilier reflecta personalitatea si nevoile clientului.

Credem ca succesul nostru se datoreaza echipei noastre dedicate si talentate. La Furniture Factory, promovam un mediu de lucru inclusiv, unde fiecare membru este incurajat sa isi exprime ideile, sa inoveze si sa creasca profesional. Valorizam creativitatea, munca in echipa si angajamentul fata de excelenta, iar aceste principii stau la baza culturii noastre organizationale.

Alaturandu-te echipei Furniture Factory, vei face parte dintr-o companie in plina expansiune, cu oportunitati ample de dezvoltare profesionala si personala. Oferim un mediu de lucru stimulativ, unde ideile noi sunt intotdeauna binevenite, si sustinem inovatia si dezvoltarea abilitatilor prin programe de formare si mentorat.

Suntem in cautare de colegi pasionati, creativi si dedicati, care sa se alature misiunii noastre de a oferi mobilier de exceptie clientilor nostri. Daca esti interesat sa contribui la crearea unor spatii de viata inspirationale si sa faci parte dintr-o echipa dinamica, te invitam sa ne contactezi.

Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024