Gratis

Montator/Instalator sisteme fotovoltaice

Prima Electro Construct S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

! LOCATIE: PRELUNGIREA GARII CATELU, NR.14 !

- Constituie avantaj experienta in lucrul la inaltime (alpinist, montator acoperisuri etc);
- Adaptare usoara la situatii noi;
- Capabilitate de a lucra in echipa;
- Conditie fizica buna si abilitati de lucru la inaltime.
- Constituie un avantaj detinerea unui carnet de conducere categoria B;
- Constituie un avantaj experienta in montarea panourilor fotovoltaice

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Montaj si manipulare structura de sustinere pe acoperis
- Montaj si manipulare panouri fotovoltaice
- Fixarea elementelor unei structuri metalice și a panourilor solare;
- Lucru la inaltime medie (hale industriale, acoperisuri case rezidentiale);
- Respectarea strictă a normelor de siguranță;

Beneficii:
- Salariu atractiv;
- Prime de sărbători;
- Sistem de bonusare, posibilitate castig pana la 9000 lei net
- Training oferit de catre colegii cu experienta din firma.
- Oportunități de avansare în companie;

- Diurnă pentru deplasari;
- Echipament adecvat de lucru

ENERGIS este o companie care ofera solutii profesionale de inalta calitate in domeniul energiei alternative – sisteme fotovoltaice si solutii in domeniul instalatiilor electrice civile si industriale, detinand atestate A.N.R.E. tip C1A si C2A.

Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 29 Mai 2024