Gratis

MÖMAX va deschide in curand in Paulestii Noi, Ploiesti!

Moemax RO SRL
9 poziții

Candidatul Ideal

Mömax va deschide in Paulestii Noi, Ploiesti al 6-lea magazin din Romania pe langa cele din Timisoara, Oradea, Arad, Cluj si Pitesti.
Mömax face parte din grupul XXXLutz. Cu peste 500 de magazine si 60.000 de angajati în Austria, Germania, Cehia, Croația, Franța, Elveția, Suedia, Slovenia, Slovacia, Bulgaria, Ungaria, Serbia și România, grupul XXXLutz este astăzi al doilea cel mai mare retailer de mobilă si decoratiuni la nivel mondial.

Mömax oferă în fiecare magazin, pe o suprafață de 2.500-8.000 mp, idei moderne pentru amenajarea casei la prețuri avantajoase.Va invitam sa accesati www.moemax.ro pentru mai multe informatii !

Pentru noul nostru magazin din Paulestii Noi, Ploiesti cautam candidatii ideali pentru cele 5 pozitii de conducere si pentru cei 4 viitori colegi proiectanti de bucatarii la comanda!

Scolarizarea se va desfasura in Pitesti , Timisoara si Arad pe o perioada de 14-16 saptamani si constituie conditie obligatorie .

Se ofera contract de munca pe perioada nedeterminata in cadrul unui colectiv tanar, dinamic si profesionist.

Ce trebuie sa faci ? Sa trimiti CV-ul. la adresa recrutare@moemax.ro sau poti aplica direct pe ejobs.ro.

Asteptam cu interes CV-urile!

Descrierea jobului

- Daca iti doresti sa lucrezi intr-un mediu placut si elegant
- Daca esti pasionat de retail
- Daca iti place sa deservesti clientii intr-un mod profesional
- Daca iti doresti timp liber pentru familie si hobby
- Daca iti doresti un loc de munca stabil, in care performanta va fi intotdeauna rasplatita
- Daca iti place ordinea si rigurozitatea
- Daca iti doresti un angajator care iti ofera oportunitatea de a avansa in cadrul companiei
te asteptam sa faci parte din echipa Mömax

De la o idee la un concept de succes! mömax inseamna: acasa in trend, la preturi mici

mömax ofera soluții de locuințe la prețuri accesibile și atractive.

Clientul și împlinirea dorințelor sale constituie centrul intereselor noastre. Atitudinea fata de clientii nostri este caracterizata de o onestitate absolută, corectitudine, precizie și respectarea angajamentelor. Loialitatea clienților trebuie să fie asigurată prin servicii perfecte și printr-o procesare fara cusur a comenzilor. Fiecare dintre noi ar trebui să devina client permanent al mömax.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024