Publicat 18 Mai 2018 | Reactualizat 17 Iun 2018 | Expiră 18 Iun 2018

Moderator social media

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Iti petreci timpul pe internet din pasiune pentru Social Media ?
Vorbesti o limba straina ? Atunci esti persoana pe care o cautam !
Nu ai expienta ? Noi te ajutam sa ti-o formezi in cadrul echipei !

Cautam colegi care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

- Abilitatea de a comunica in una dintre urmatoarele limbi straine: italiana/spaniola/franceza sau engleza
- Cunostinte operare PC
- Abilitati de copywriting
- Orientare catre client
- Abilitatea de a lucra atat in mod independent, dar si ca parte a unei echipe
- Posibilitatea de a lucra in ture
- Abilitatea de a comunica rapid pe calculator si tehnoredactare
- Buna intelegere a platformelor de socializare
- Capacitate de planificare si organizare a timpului de lucru

Descrierea jobului

Pentru ca avem incredere in tine, te vom responsabiliza cu urmatoarele sarcini:

- Introducerea si validarea datelor, din diverse surse intr-un program specific
- Prelucrarea datelor si validarea lor ulterioara
- Realizarea de sarcini stabilite impreuna cu managerul de proiect
- Predarea de informatii corecte departamentului cu care colaborezi prin programul intern
- Intelegerea comportamentului consumatorului
- Stabilirea si aducerea la indeplinire a obiectivelor.

Avantaje:

- Pachet salarial fix si comision atractiv in functie de indeplinirea obiectivelor stabilite lunar
- Confortul de a avea un program flexibil, lucru in ture
- Echipa tanara si dinamica, mediu de lucru stimulativ
- Cursuri de formare lingvistica si profesioanala gratuite, in cadrul companiei
- Contract de munca pe o perioada nedeterminata

Nu uita sa ai la tine atitudinea „can-do”, ea te poate ajuta sa promovezi.

Social Up SRL este o companie tanara, cu aspiratii inalte, ce doreste ca in timp scurt sa devina un jucator de incredere si puternic in socila media si online marketing.

www.social-up.eu

Expirat
Moderator social media  -  Social Up SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles