Gratis

Model fotografii de produs

YAMUR OFFICIAL S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam o colega energica si pozitiva, pasionata de moda si fotografie. Persoana potrivita trebuie sa fie fotogenica si sa aiba o personalitate adaptabila, dornica sa contribuie la dezvoltarea brandului in mediul online. Candidata ideala trebuie sa aiba calitati de comunicare si sa fie motivata sa se implice activ in echipa.

Descrierea jobului

Responsabilitatile jobului vor fi urmatoarele:
-Sa creeze tinute frumoase pe care ulterior sa le pozeze sub forma de "selfie" pentru a fi trimise catre clienti
-Sa posteze poze pe conturile de socializare ale firmei precum si pe site.
-Sa editeze pozele in programe de specialitate pe telefon daca este cazul
-Sa participe in vanzari online live pe platforme de socializare precum Instagram si TikTok pentru a prezenta produsele clientilor

Suntem o companie de vanzare a hainelor de dama B2B si B2C cu o vechime in domeniu de peste 20 ani. Suntem o echipa pozitiva si dornica de o colega noua care sa ne reprezinte vizual in fata clientilor.
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 15 Mart. 2024 Expiră 14 Apr. 2024