Gratis

MINER DULGHER

Precis Project S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Sa aiba o experienta confirmata ca miner si sa fie motivat pentru acest tip de job
Se respecte regulile de securitate idividala si collectiva cat si instructiunile intreprinderii legate de protectia mediului
Sa stie sa realizeze lucrari de :
Excavare si consolidare prin metoda traditionala
Excavare si consolidare cu utilaje de subtraversare-foraj orizontal
Limba franceza este un atu.

Descrierea jobului

In cadrul departamentul « Lucrari Speciale » al companiei minerul dulgher intervine pe santiere de :
-Lucrari subterane (mașini de forat tuneluri și galerii tradiționale),
-Lucrari de inginerie civila legate de hidraulica (bazine de canalizare ingropate, statii de apa, lucrări de pompare, evacuare etc.)
-Reabilitarea rețelelor vizitabile și a rețelelor fără șanțuri.

Candidatul va realiza lucrari prin :
metoda traditionala
-excavarea si sprijinirea (consolidarea) galeriilor
-instalarea centurilor metalice si a șuruburile de ancorare
-turnarea betonul si instalarea armaturii metalice
-instalarea blindajelor din lemn
-modificarea sau adaptarea centurilor sau cadrelor din lemn
-taierea cu lampa de sudura, dacă este necesar

metoda cu utilaje de subtraversare-foraj orizontal
-utilizarea unui suport erector
-instalarea elementelor prefabricate din beton
-turnarea mortarui
-conectari diverse (apa, electricitate..)
-instalarea sinelor

Ce oferim:
Cazare si transport
Salariu atractiv
Asigurare medicala

Clientul nostru este o companie franceza specializata în proiectarea, construcția, reabilitarea și întreținerea rețelelor (apa si energie) și a infrastructurile asociate acestora (geniu civil si lucrari subterane), pentru clienții săi publici, industriali și privați, din Franta si la international

Precis Project este o companie de recrutare si selectie de personal din Romania. Experti in gestiunea de cariera si recrutari internationale, avand specialisti in recrutare si psihologia muncii pentru validarea profilelor, oferim un serviciu HR dedicat, plasare forta de munca in strainatate si solutii adaptate de recrutare pentru companiile din Romania.

Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 14 Mart. 2024 Expiră 13 Apr. 2024