Publicat 20 Apr 2017 | Reactualizat 27 Iun 2017 | Expiră 19 Iul 2017

Mesager UNICEF

10 posturi

Candidatul ideal

Mesagerii UNICEF te vor în echipa lor! Nu trebuie să vii cu experiență, ci cu entuziasm și multă determinare!
Spune-le și prietenilor tăi despre job și puteți veni împreună la interviu. Hai în #BlueTeam UNICEF!

Descrierea jobului

Ce vei face?

- Vei aborda cât mai multe persoane, le vei vorbi despre munca UNICEF în folosul copiilor și le vei convinge să susțină cauza printr-o donație lunară, prin semnarea unui mandat de debit direct;
- Vei lucra în echipe de minimum doi Mesageri, în hypermarket-uri, agenții bancare și clădiri de birouri. Când vremea va fi mai prietenoasă, ne vom muta entuziasmul în aer liber: la Victoriei, Romană și în alte zone intens circulate din București;
- În funcție de implicarea ta, vei putea promova la gradul de Team Leader, astfel că vei fi responsabil pentru eficiența propriei echipe.

Ce îți oferim?

- Salariu fix, 8 sau 10 lei NET/oră plus bonusuri, în funcție de performanță. Programul este de 5 ore/zi, 5 zile/săptămână, cu posibilitatea de a îți alege intervalul în care lucrezi;
- Poți să devii Team Leader (și să fii plătit cu 10 sau 12 lei NET/oră, plus bonusuri);
- Training inițial teoretic și practic, apoi susținere permanentă pentru a deveni mai eficient;
- Oportunități și training-uri cu specialiști din diferite domenii: comunicare, vânzări, etc.;
- Colegi entuziaști și săritori, care abia așteaptă să te cunoască;
- Telefon de serviciu;
- Sărbătorim împreună succesul la ieșirea noastră lunară, cu întreaga echipă!

Vino să ne cunoști pe: http://mesageri.unicef.ro/

UNICEF este cea mai mare organizație pentru copii, recunoscută și respectată la nivel mondial pentru experiența sa în domeniul drepturilor copilului și finanțată exclusiv prin contribuții voluntare.

Din 1991, UNICEF lucrează în România alături de Guvern, societatea civilă, mass-media, sectorul privat și alți parteneri naționali și internaționali, pentru a se asigura că toți copiii merg la școală, au acces la servicii de sănătate și sunt protejați împotriva violenței, neglijării, abuzului, exploatării și HIV/SIDA.

Mesager UNICEF  -  UNICEF Romania