Publicat 27 Mai 2019 | Reactualizat 16 Iun 2019 | Expiră 26 Iun 2019

MERCHANDISER

1 post

Candidatul ideal

Nu cerem experienta ,trebuie doar:

  • minim studii medii
  • aptitudini de a lucra organizat,
  • punctualitatea si amabilitate in interactiunea cu clientii
  • abilitati de comunicare si relationare
  • initiativa si implicare pantru a performa intr-o companie de success
  • permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitatile jobului:

  • este responsabil de clientii KA pe zona desemnata, pe care ii viziteaza conform rutei stabilite;
  • verifica starea produselor expuse la raft,
  • verifica/ negociaza respectarea planogramelor stabilite cu clientii,
  • verifica corespondenta pret – produs expus la raft,
  • asigura semnalizarea produselor la raft aflate in promotii / campanii
  • culegerea informatiilor despre concurenta,
  • mentine o relatii civilizate cu reprezentantii magazinelor,
  • intocmeste rapoarte zilnice si periodic conform cerintelor companiei cu privire la activitatea sa.
Ce oferim:
  • autoturism
  • mijloace moderne pentru indeplinirea sarcinilor – tableta,telefon
  • pachet salarial atractiv,tichete de masa si bonusuri de performanta
  • oportunitati de avansare in cadrul companiei

European Pastry este liderul de piata in segmentul de donughts congelat in Romania si incepand din luna ianuarie a deschis prima unitate de productie de brutarie si patiserie congelata.

Povestea noastră e dedicată în întregime gustului dulce perfect.
Produsele Dots Original bucură milioane de clienți în toată lumea. Sunt unele dintre cele mai iubite produse de patiserie din România. Produsele Dots Original le găsiti la Mega Image, Billa, Penny și Starbucks.

Filosofia noastra este simplă: varietatea este condimentul vieții! Clasice, îmbrăcate în ciocolată, umplute cu cremă sau presărate cu confetti dulci colorate, produsele Dots sunt desertul perfect în fiecare zi.

MERCHANDISER  -  EUROPEAN PASTRY SRL