Gratis

Merchandiser placi ceramice

Romstal

Candidatul Ideal

La Romstal ne dezvoltăm împreună, atât în România cât și în Europa!
Colegii noștri din departamentul vânzări au devenit cei mai buni specialiști în domeniul instalațiilor și te așteaptă alături dе ei!

Acest job ți se potrivește dacă:
  • Ai experiență de merchandising;
  • Ești o persoană analitică și organizată;
  • Ai atenție la detalii și îți place să lucrezi cu date;
  • Te definește gândirea strategică;
  • Ai permis de conducere și disponibilitate de deplasare;

Descrierea jobului

Ce vei face?
  • Efectuezi vizite în magazine după planul stabilit și asiguri vizibilitatea optimă a placilor ceramice în showroom;
  • Montezi expozitoarele de plăci ceramice și alte produse din portofoliu;
  • Verifici etichetele produselor și recomanzi/urmărești înlocuirea lor acolo unde este cazul;
  • Identifica situaţia reala în teren şi propune acţiuni de mercantizare, pentru a asigura vânzare cu succes a produselor;
  • Te asiguri de acuratețea datelor încărcate în sistem;
  • Gestioneazi fluxul de retur pe plăci ceramice și de reintroducere pe flux sau direcționarea către casare;
  • Propuni soluții de îmbunătațire și optimizare a expunerii în showroom-uri.
La Romstal te-ar putea interesa in plus urmatoarele beneficii:
  • Masina de serviciu, tableta, telefon
  • Bonusurile pentru performanta in vanzari
  • Beneficiile extrasalariale: prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati etc
  • Vei participa la multe traininguri tehnice si de vanzari.
  • Ai posibilitati de dezvoltare a carierei

Te asteptam la noi in echipa. Trimite CV-ul cat mai repede !

Romstal, parte a Romstal Group este o companie specializată în comercializarea echipamentelor de instalații pentru construcții ce activează pe piețele din România, Moldova, Ucraina, Serbia și Bulgaria. În prezent, avem la nivel național o rețea de 72 de magazine, două centre logistice și peste 1.100 de angajați.

Ce facem noi în Romstal? Ne dorim să inspirăm oamenii – angajați, clienți, parteneri – în timp ce răspundem nevoilor prezentului, cu grijă pentru generațiile viitoare. Găsim întotdeauna soluții moderne pentru provocările moderne ale vieții și investim real în dezvoltarea angajaților noștri. Tocmai de aceea, vrem ca tu să ai la îndemână atât abilitățile, cât și cunoștințele pentru a deveni cea mai bună variantă a ta, ca profesionist.

Vino la Romstal și alege-ți un job SMART pentru viitorul tău!
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024