Gratis

MERCHANDISER – Modern Trade – Bucuresti/National

CARESS SOCIETY SRL

Candidatul Ideal

Dacă...

• Îţi doreşti să lucrezi pentru un distribuitor de produse cosmetice, serios, inovator, care aduce pe piata unele dintre cele mai cautate produse cosmetice pe piata
• Ai experienta pe un rol similar intr-o companie de profil.
• E important pentru tine să lucrezi într-o echipă tanara, determinată şi unită şi ești o persoană dinamică și flexibilă
• Ai o atitudine pozitivă și proactivă
• Cauți respect din partea angajatorului și oferi respect colegilor
• Consideri că munca în cadrul firmei noastre îţi poate aduce satisfacţii şi poţi veni cu drag la serviciu
• Esti o persoanǎ organizatǎ, cu bune abilităţi de planificare, inițiativa, dorințǎ de ȋmbunǎtǎțire a proceselor;
• Esti o persoană meticuloasă, atentă la detalii;
• Ai o capacitate de asumare a responsabilității și de luare a deciziilor;
• Ai o gândire analitică, bună capacitate de rezolvare de probleme atunci când apar;
• Ai bune abilitați de comunicare;
• Ai cunoștinte foarte bune de operare calculator;
• Ai studii medii;

Descrierea jobului

Daca poți realiza cu succes...

• Verificarea si aranjarea la raft a tuturor produselor in scopul unei bune prezentari a marfii pentru produsele listate intr-unul din lanturile colaboratoare, in functie de planograma pusa la dispozitie,
• Relationarea cu seful de raion si apoi seful direct;
• Aprovizionarea permanenta a rafturilor cu toate produsele existente in depozitele magazinului;
• Asigurarea stocului optim de marfa pentru clienti si dezvoltarea relatiilor cu acestia (evitare situatii OOS);
• Verificarea termenelor de valabilitate ale produselor si expunerea lor in functie de termene (FIFO);
• Controlarea existentei etichetelor de pret la raft pentru fiecare produs in parte, pentru a asigura o permanenta concordanta intre pretul produsului expus spre vanzare si eticheta magazinului;
• Asigurarea unei legaturi permanente cu seful direct, in vederea unei acoperiri continue a necesarului de marfa, evitand situatiile “fara stoc” sau “suprastoc”.
• Tinerea evidentei tuturor stocurilor gasite la raft, raportarea problemelor, introducerea in platforma a pozelor si supravegherea progresului pentru fiecare magazin in parte, in raport cu strategia firmei.
• Deplasari la nivel national in mod regulat, pentru supravegherea tuturor magazinelor si a tinerii evidentelor.

Te vei bucura de...
• Pachet salarial motivant, corelat cu performanţele individuale şi de echipă
• Tichete de masă
• Prime de sarbatori si comision pentru performanta
• Libere de sărbători si 21 de zile de vacanta anual.
• Discount la achiziţionarea produselor din gamele noastre de pe www.aivi.ro
• Lucrul într-o echipă unită, armonioasă şi eficientă
• Un loc de muncă curat şi la standarde europene
• Autoturism, laptop, telefon si toata infrastructura necesara derularii activitatii.

Ducem ingrijirea personala la rang de arta si stim ca frumusetea nu are varsta!

Suntem o echipa dedicata si devotata industriei de infrumusetare si ingrijire, responsabila de lansarea in exclusivitate, pe piaţa din Romania a unor game complete de produse cosmetice - de la ultimele descoperiri stiintifice pana la formule vechi de sute de ani care dintotdeauna s-au dovedit a fi eficiente. Fie ca este vorba despre un tratament de rezolvare a problemelor sau de produse pentru mentinere si ingrijire, gamele noastre sunt formulate pentru toate varstele, toate tipurile de ten si par.

Produsele comercializate de către noi sunt în perfectă concordanţă cu normele şi cerinţele europene în vigoare şi sunt create în centre de producţie de ultimă generaţie care respectă toate standardele de producţie de la ora actuală, cu toate certificările ISO 22716 şi BRC necesare si, care aduc zambete in fiecare zi pe fata a mii de persoane, ceea ce ne motiveaza constant sa ne dezvoltam in permanenta portofoliul cu cele mai inovatoare soluții!

Credem in relatii mai mult decat in tranzactii, asadar parteneriatul cu noi va fi intotdeauna unul transparent, profesionist si de termen lung.

Profesionalismul si calitatea produselor si serviciilor noastre se reflecta atat prin certificarile ISO 9001 si 14001 pe care compania noastra le-a obtinut in 2023, cat si prin parteneriatele pe care le avem cu colaboratorii: produsele noastre se regasesc atat in portofolii ale micilor comercianti, cat si in lanturile de magazine precum DM, Kaufland, Dr. Max, Douglas, Kendra, Auchan, Penny si multi altii.

Partenerii CARESS au in comun cel mai important lucru: satisfactia clientilor, dorinta de imbunatatire continua si profitabilitate pe termen lung.

Hai alaturi de noi sa ducem ingrijirea personala la un alt nivel.

CARESS - Mai mult decat un partener!

Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 3 Mai 2024 Expiră 5 Mai 2024