Publicat 13 Ian 2021 | Reactualizat 12 Feb 2021 | Expiră 13 Feb 2021

Merchandiser Mobil/Reprezentant Vanzari GL;Prahova-Dambovita

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii/superioare;
- minim 1 an dе experienta intr-un post dе agent dе vanzari,
- siguranta dе sine;
- capacitate dе convingere, dе persuasiune;
- insistenta, capacitatea dе a trece usor peste refuzuri;
- bune capacitati dе comunicare;
- responsabilitate, constiinciozitate;
- permis auto categoria B.
-operare PC: word, excel, outlook;
-experienta in vanzari catre clienti tip IKA / MT si TT;

Descrierea jobului

- Efectueaza vizite la clientii alocati urmarind un plan de rute zilnice;
- Indeplineste obiectivele de vanzari (lunare, trimestriale, anuale) individuale contribuind la atingerea obiectivelor echipei de vanzari;
-Influenteaza comenzile clientilor in linie cu trendurile perioadei, promotiile agreate, plasările centrale sau locale si bugetul alocat;
- Se asigura ca sunt emise comenzile conform planningului agreat;
- Se asigura de implementarea plasarilor centrale si negociaza plasari locale in linie cu prioritatile lunare;
- Creeaza, intretine si dezvolta relatii durabile si de buna calitate cu persoanele de decizie si executie ale clientilor alocati in scopul atingerii nivelului optim de vanzare calitativa si cantitativa a produselor din portofoliu;
- Identifica schimbarile de pret, promotiile sau orice alte activitati din piata;
- Implementeaza campaniile promotionale destinate clientilor si consumatorilor;
- Utilizeaza mostrele sau materialele promotionale primite (monteaza si inlocuieste materialele de promovare (POSM-uri) temporare sau definitive);
-In POS-urile fără merchandiser se implica personal in asigurarea unei expuneri in linie cu MS-ul zonal.
- asigurarea conditiilor optime de vanzare (pozitionare, vizibilitate, accesibilitate, pret de vanzare la raft, etc) pentru produsele societatii.
Beneficii:

- masina de serviciu;
- abonament telefon mobil;
- kit de lucru (materiale de prezentare, materiale de promovare, rechizite, etc.).

Imersia Multichannel Agency este o agentie full services, prezenta pe piata din Romania din anul 2009. Este membra a International Advertising Association (IAA) din 2010. Agentia are un parteneriat cu primul laborator de neuromarketing din Sud-Estul Europei, Buyer Brain. Cu o echipa tanara si devotata, de peste 40 angajati si peste 2.000 de colaboratori, imersia multichannel agency este o companie membra a grupului Whiteland. Activari in-store&out-door, merchandising, organizare evenimente, mistery shopper, cercetare de piata B2B, creatie, DTP, productie sunt doar cateva dintre serviciile prestate de imersia multichannel agency

Expirat
Merchandiser Mobil/Reprezentant Vanzari GL;Prahova-Dambovita  -  IMERSIA MULTICHANNEL AGENCY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles