Gratis

Merchandiser - Magazin Online/ Depozit

Hard Shop S.R.L.

Candidatul Ideal

Daca faci ceva din pasiune trebuie sa iasa ceva bine, nu doar pentru tine, dar si pentru noi! Hai in echipa noastra să muncim, să ne distrăm, dar și să ne bucurăm, nu doar profesional dar și emoțional, iar daca esti pasionat de pescuit cu atat mai bine.

Descrierea jobului

- preluarea, confirmarea si administrare comenzilor on-line
- receptie si verificare marfura distribuitori
- aprovizionare / distribuitori / platforma B2B
- aranjarea, verificarea si impachetarea produselor
- suport clienți (telefonic) plasare comenzi, informații despre comenzi
- facturarea produselor (SmartBill) si pregatirea documentelor de expediere a comenzii (AWB).
- rapoarte in legatura cu produsele de pe site/ vanzarea online/ situatia retururilor/ verificarea stocurilor
- operare in platforma de administrare a magazinului online, adauga/modificare descrieri produse, adaugare/editare poze, verificare preturi.

Salariul se stabilește în funcție de abilitățile fiecărui candidat. Mai explicit, La HardShop, ne dedicăm să creștem și valorizăm foarte mult implicarea fiecărui membru al echipei noastre. Implicarea ta activă în progresul companiei poate aduce beneficii substanțiale. Acest lucru îți va oferi acces la diverse bonificații și recompense suplimentare, reflectând contribuția ta la dezvoltarea noastră comună.

HardShop este un magazin online ce a fost infiintat in dorinta de a oferi pescarilor din intreaga tara o metoda sigura, accesibila si rapida de a achizitiona articole de pescuit de cea mai buna calitate de la cei mai renumiti producatori.

Ideea de calitate s-a pus in practica si aici prin asocierea magazinului cu branduri cu rezonanta printre pescarii de spinning: DUO, Smith, Keitech ,Westin, Pontoon21, Meiho, Refuse To Blank, Favorite, Dragon, Jackall Bros, Vanfook, Sunline, YGK, Crazy Fish, Fox Rage, Decoy, Haswing, Flying Fisherman, Norfin, ValkeIN ,Bass Assassin, Gambler, Reins.... Experienta acumulata in mii de ore petrecute la pescuit de rapitori, pe malul apei ori in barca, in toata tara si peste tot in lume - ofera garantia calitatii consultantei oferite clientilor nostri.

Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024