Gratis

Merchandiser / Lucrator Comercial

Instore Power Provider

Descrierea jobului

Viitorul coleg va lucra în strânsă legătură cu reprezentanții locali ai clienților și magazinelor de retail, pentru a face produsele clienților noștri remarcabile pe rafturile magazinelor de tip hypermarket , supermarket, magazine de proximitate și Cash&Carry, în locații fixe sau posturi de tip rute mobile.

Salarizare și beneficii:

  • Pachet salarial fix + Bonus corelat cu indeplinirea obiectivelor lunare;
  • Tichete de masă ;
  • Tichete cadou pentru sărbătorile anuale ;
  • Decont transport;
  • Echipament de muncă;
  • Loc de munca stabil, contract individual de munca pe durata nedeterminata;
  • Plan de dezvoltare profesională în cadrul companiei

Te invităm să te alături unei echipe care îți va acorda suport și te va ajuta să evoluezi profesional, dacă:

  • Ești o persoană dinamică, responsabilă și cu foarte bune abilități de comunicare;
  • Ai experiență pe o poziție similară - constituie avantaj;
  • Ai abilități de planificare, organizarea și stabilire a priorităților;
  • Ai bune abilități de analiză și atenție la detalii.

Responsabilități:

  • Vei aranja produsele la raft în scopul unei bune vizibilități;
  • Vei asigura și verifica prezența permanentă la raft a produselor companiei;
  • Vei implementa standardele de mercandizare;
  • Vei implementa planogramele în conformitate cu obiectivele comunicate.

Suntem INSTORE POWER PROVIDER, companie românească fondată în 2006, lider pe piața serviciilor de retail marketing din România oferind soluții integrate pentru majoritatea companiilor din domeniul bunurilor de larg consum (FMCG), precum Procter&Gamble, Heineken, Friesland, Mars, PepsiCo, Ursus, JTi, Nestle, Lactalis etc. dar și din alte domenii, precum Vodafone, Samsung și Philips.

Compania are peste 2 700 de angajați și este prezentă în România, Republica Moldova și Bulgaria, atât în marile lanțuri de magazine de retail cât și în comerțul tradițional și HORECA, în total peste 33 000 de puncte de vânzare

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024