Gratis

Merchandiser IKA - Timisoara

KAMIS CONDIMENTE SRL

Candidatul Ideal

• Abilitati de planificare, organizare
• Orientare catre rezultate
• Capacitate de comunicare buna
• Onestitate, seriozitate, perseverenta si capacitate mare de munca
• Incredere in sine
• Gandire pozitiva

Descrierea jobului

Functia:
Asigura prin vizitarea zilnica a clientilor mercantizarea si expunerea produselor in pozitii de vizibilitate si impact maxim. Colaboreaza cu personalul magazinelor pentru a obtine cele mai avantajoase spatii de expunere. Se preocupa ca toata gama de produse aprovizionata sa fie expusa in magazin. Zona alocata: Timisoara

Principalele activitati desfasurate
- Primeste de la Supervizor sarcini exprese pentru ziua curenta.
- Pleaca pe teren, vizitand toti clientii din ruta zilei respective, pentru a aplica politica de merchandising a Companiei
- La finalul fiecarei vizite completeaza raportul zilnic, verifica aspectul si pozitia standurilor si ia masuri ( dupa caz ) de repozitionare sau cosmetizare.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Tichete de masa
- Bonus din vanzari

KAMIS CONDIMENTE SRL este filiala grupului McCormick, lider mondial in productia si distributia de condimente si arome. In portofoliul companiei se afla peste 195 de produse din categoriile: condimente, plante aromate si amestecuri de plante, legume uscate, amestecuri de condimente si mustaruri .

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024