Gratis

MERCHANDISER HOCHLAND - ORADEA (AUCHAN si METRO)

IMERSIA MULTICHANNEL AGENCY SRL

Candidatul Ideal

- Studii medii finalizate;
- Experienta minim 6 luni pe un post similar;
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook);
️︆︇︇︍︃︅︈​︂︆︄︄​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎- Orientare spre consumator;
- Capacitate de comunicare si relationare;
- Abilitati de vanzare si negociere;
- Abilitati numerice;
- Spirit de initiativa.
- Atentie la detalii, creativitate, seriozitate.

Descrierea jobului

-Alimentarea rafturilor din magazinele alocate cu produse HOCHLAND;
- Asigurа maximum de prezentа, vizibilitаte, impаct si accеsibilitate pеntru toatе produsele ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃HOCHLAND;
- Respectarea termenelor de valabilitate a produselor HOCHLAND (FIFO);
- Asigura acoperirea permanenta si efectiva a teritoriului utilizand cu strictete programul de rute zilnice si mentinerea in bune conditii a relatiilor cu magazinele alocate
- Aduce o contributie considerabila in stаbilirеа pretului de rаft, in optimizarea stocurilor si in imbunatatirea relatiilor cu clientii de tip IKA alocati cat si a imaginii produselor companiei in piata.

Pentru mai multe detalii : Butiurca Diana - 0745.927.959

Imersia Multichannel Agency este o agentie full services, prezenta pe piata din Romania din anul 2009. Este membra a International Advertising Association (IAA) din 2010. Agentia are un parteneriat cu primul laborator de neuromarketing din Sud-Estul Europei, Buyer Brain. Cu o echipa tanara si devotata, de peste 40 angajati si peste 2.000 de colaboratori, imersia multichannel agency este o companie membra a grupului Whiteland. Activari in-store&out-door, merchandising, organizare evenimente, mistery shopper, cercetare de piata B2B, creatie, DTP, productie sunt doar cateva dintre serviciile prestate de imersia multichannel agency

Publicat 5 Iun. 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 5 Iul. 2024