Gratis

Merchandiser - divizia Pepsi

DUBLU LIC & SIC SRL

Candidatul Ideal

CERINTELE DE BAZA ALE POSTULUI:

♦ Sa ai diploma de bacalaureat
♦ Sa ai experienta in aranjarea produselor la raft si in relationarea cu oamenii reprezinta un plus
♦ Sa detii permis de conducere categoria B

CUM NE DORIM SA FIE VIITORUL COLEG

♦ Cu atitudine pozitiva, constructiva si cu bune abilitati de comunicare
♦ Cu rationament sanatos bazat pe o judecata corecta
♦ Cu capacitate de a lucra multi-tasking

Descrierea jobului

CE VA TREBUI TU SA FACI:

♦ Sa realizezi obiectivele de expunere a produselor la raft / vitrina, conform standardelor agreate
♦ Sa vizitezi toti clientii de pe ruta alocata
♦ Sa te ingrijesti ca produsele vor fi expuse in raft / vitrina respectand metoda FIFO, indiferent de client sau locatie
♦ Sa-ti doresti sa te dezvolti in plan profesional
♦ Sa fii un bun ambasador al companiei pe care o reprezinti

CE ITI PUTEM NOI OFERI:

♦ Salariu fix
♦ Alte beneficii extrasalariale: bonus de performanta, tichete de masa, prime de sarbatori
♦ Autoturism de serviciu
♦ Instruire in acord cu standardele postului si ale companiei
♦ Oportunitate de dezvoltare profesionala

DUBLU LIC&SIC SRL este unul din principalii distribuitori de produse FMCG din zona Vrancei, comercializand o gama variata de produse, de la producatori de top din Romania. Sediul Societatii se afla in Focsani pe strada Antrepozite nr. 11
  • Misiunea Companiei: excelenta in distributie!
  • Obiectivul Companiei: satisfacerea tuturor clientilor prin oferta de produse si a serviciile de calitate prestate.
Managerii de top ai companiei sunt specialisti cu experienta de cel putin 10 ani in domeniul vanzarilor si al managementului si beneficiaza de programe profesionale de dezvoltare a carierei si gestionare a competentelor oamenilor din subordine.
Firma este cu capital integral romanesc!
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 7 Mai 2024 Expiră 9 Mai 2024