Gratis

MENAJERA

MAKSAN TECHNO GRUP SRL

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei persoane responsabile și atente la detalii pentru a se alătura echipei noastre în calitate de menajeră. Persoana ideală va fi dedicată, organizată și va avea grijă de curățenia și ordinea spațiilor noastre.

Descrierea jobului

Responsabilități:

-Curățarea și întreținerea regulată a tuturor spațiilor interioare, inclusiv camere, băi, bucătărie și zone comune.
-Curățarea și întreținerea ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁echipamentelor și mobilierului.
-Gestionarea eficientă a stocului de produse de curățenie și a altor materiale necesare.
-Respectarea confidențialității și a regulilor de securitate.

Candidatul ideal:

-Abilități bune de organizare și atenție la detalii.
-Capacitatea de a lucra în mod independent și de a finaliza sarcinile într-un timp eficient.
-Fiabilitate și responsabilitate.

Compania nostra este internationala si profeseaza in domeniul comercial.
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 6 Iun. 2024 Expiră 15 Iun. 2024