Publicat 01 Feb 2019 | Reactualizat 23 Feb 2019 | Expiră 03 Mar 2019

MENAJERA - RESPONSABILA CURATENIE

1 post

Candidatul ideal

- persoana fara probleme de sanatate, ce poate desfasura o activitate sustinuta, de curatenie - menaj si eventual bucatarie;
​- sa nu fie alergica, sa suporte, chiar sa agreeze prezenta unui caine, a unei pisici;
​- persoana curata, obisnuita ce o conduita riguroasa de lucru in bucatarie, in zone ce trebuiesc pastrate curate;
- persoana corecta, cinstita, de incredere, careia sa i se poate incredinta "cheile firmei", ale casei;
​- persoana meticuloasa, riguroasa, orientata spre detalii;
- domiciliul in Bucuresti, de preferat sectorul 3, nu departe de zona Mall Vitan;
- experienta in activitatea de curatenie, menaj;
- bune cunostinte si deprinderi in folosirea echipamentelor caznice si de curatenie;

Descrierea jobului

- programul de lucru este zilnic, de luni pana vineri, de la 09:00 la 17:00 (sau de la 10:00 la 18:00);
- in prezent, exista o angajata cu multa experienta (lucreaza in firma de multi ani, urmand ca in curand sa se pensioneze) care se ocupa in principal de bucatarie, de prepararea mesei.
​Dimineata, va lucra impreuna cu aceasta, ajutand-o la bucatarie si ulterior, facand curatenie in birouri si bucatarie.
- plata salariului se face 100% legal, cu salariul integral pe cartea de munca, cu toate impozitele platite, legal;
- exista o "perioada de proba" de 3 luni, in care ne vom cunoaste reciproc;
Firma va constata cum noua colega se va integra in colectiv, iar bineinteles, aceasta va evalua daca activitatea i se potriveste, daca mentalitatea colectivului ii este agreabila.
- salariul NET (in mana) va fi de 2.000 RON;
- in functie de performanta profesionala, salariul poate fi eventual renegociat dupa 6 luni - un an;
​- concediul este de 30 de zile calendaristice;
​- suntem interesati in persoana ce-si doresc stabilitate, colaborare pe termen lung;

Rafi International distribuie in Romania echipamentele medicale pentru spitale.
​Biroul este in Bucuresti, pe strada Foisorului (aproape de Mall Vitan).
​Aici avem aprox. 10 - 12 camere in care-si desfasoara activitatea in jur de 25 - 30 de specialisti, desfasurand munca de birou.
Firma este certificata ISO 9001:2008, ISO 13485:2012, ISO4001:2004, BS OHSAS 18001:2007;
Firma are ca obiectiv permanent mentinerea unui mediu placut - performant-profesional de lucru.

Detalii: rog vizitati www.rafi.ro

MENAJERA - RESPONSABILA CURATENIE  -  STERISYSTEMS SRL