Medici Stomatologi - Olanda curs gratuit lb olandeza + benef

S.C.BRAINS CONSULTING SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

Medici Stomatologi - Olanda

Olanda devin o destinație din ce în ce mai dorită pentru candidații noștri și, ca atare, continuăm să explorăm noi oportunități pentru a satisface nevoile profesioniștilor noștri din domeniul sănătății. Noul parteneriat cu unul dintre cei mai mari angajatori din Țările de Jos ne permite să oferim noi oportunități pentru stomatologi.

Dentiștii care aplica pentru un job in Țările de Jos au șansa de a primi o pregătire excepțională, permițându-le să se specializeze și să-și îmbunătățească în mod continuu abilitățile. Mediul de lucru modern și bine echipat pentru stomatologi facilitează furnizarea de asistență medicală de înaltă calitate, contribuind la recunoașterea de către Țările de Jos pentru calitatea sistemului său de sănătate.

Aceasta este o oportunitate excelentă pentru dvs. de a avansa în carieră. Veți avea privilegiul de a lucra cu unul dintre cele mai importante grupuri de sănătate dentară din Olanda într-un loc de muncă sigur, plăcut și inspirator, care vă permite să vă îmbunătățiți, să dezvoltați și să vă împărtășiți cunoștințele și abilitățile. Aceste elemente vă permit să oferiți pacienților cea mai bună îngrijire dentară posibilă. Urmând îndrumările angajatorului, toți profesioniștii își pot desfășura și demonstra potențialul.

✅Ofertă:

➡️ Curs de limbă olandeza gratuita (A1-B2 Plus) timp de 5,5 luni: aproximativ 4 luni online și 1,5 luni în persoană, în Olanda.

➡️ 2 săptămâni de pregătire de specialitate cu un dentist recunoscut în Olanda.
➡️ Bursă de 4.000 € (1.000 € x 4) în timpul cursului online.
➡️ Cazare gratuită + indemnizație de masă în timpul cursului la fața locului, in Olanda
➡️ Se asigură zborul către Olanda
➡️ Asistență la sosirea la aeroport și transport la noua dvs. casă.

Descrierea jobului

După începerea lucrului:

• Veți lucra ca un antreprenor independent (self-employed) cu un potențial de câștig nelimitat.
În funcție ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂de performanța dvs. și de orele lucrate, veți putea câștiga între 40.800 € și 66.500 € în primul an de muncă. Aceasta va crește treptat până la 95.000 EUR și 200.000 EUR în anul 5.
• Sprijin deplin din partea unei echipe dedicate din Olanda, cu întâlniri regulate.
• Oportunități de formare și progres în unul dintre cele mai mari grupuri stomatologice din Europa
• Ghid și costuri pentru înregistrarea la BIG
• Sprijin pentru găsirea de cazare în apropierea clinicii
• Lucrați pentru unul dintre cele mai mari grupuri de sănătate dentară din Țările de Jos

✅ Cerințe:
• Diplomă de medic stomatolog obtinuta la o facultate de medicina din Europa;
• Cetăţean al UE;
• Nivel bun (B1-B2) de lumba engleză;
• Disponibilitate pentru înscrierea la cursul de limbă olandeza în iunie.

Dacă doriți să aflați mai multe despre oportunitatea de a lucra pentru un grup de sănătate dentară cu peste 120 de clinici în Olanda, contactați-ne!

BRAINS CONSULTING SRL este o firma de recrutare forta de munca in strainatate.

Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 16 Iun. 2024