Publicat 17 Feb 2017 | Expiră 20 Mar 2017

Medici specialisti si rezidenti in Germania

20 posturi

Candidatul ideal

Pentru clienţii noştri, clinici, spitale, policlinici şi cabinete din domeniul public şi privat din Germania, căutăm medici specialisti si rezidenti ATI, Medicina interna, Geriatrie, Gastroenterologie, Cardiologie, Pneumologie, Oncologie, Psihiatrie, Psihiatrie pediatrica, Neurologie, Radiologie, Dermatologie.

Cerinte:
- Absolvent al unei facultati de medicina umana
- Studii de specialitate
- Limba germana la nivel avansat B2/C1 (atestatul de limba germana constituie avantaj)

Descrierea jobului

Oferta:
- salarii competitive
- asistenta la gasirea unei locuinte
- intocmirea formalitatilor necesare angajarii
- serviciile noastre sunt gratuite pentru medici.

Permedex Consulting GmbH este o companie internationala de recrutare si plasare de personal medical cu sediul in Gera, Germania.

Medici specialisti si rezidenti in Germania  -  Permedex Consulting GmbH

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă