Gratis

Medici specialisti/ primari

Clinicile MEMORMED
28 poziții

Candidatul Ideal

Medici specialisti/ primari specialitatile:
- ginecologie, competenta eci tv
- cardiologie, competenta eco cord
- neurologie
- psihiatrie
- medicina interna, competenta eco general
- urologie, competenta eco pelvin
- dermatologie
- alergologie
- pneumologie
- endocrinologie, competenta eco tiroida/ parti moi
- orl
- oftalmologie
- ortopedie
- reumatologie
- medicina de familie.

Descrierea jobului

Pachet salarial motivant, program flexibil, abonamente familiale de sanatate, vouchere de vacanta, reprezinta principalele noastre beneficii oferite colegilor nostri medici.Activitatea se va desfasura intr un sediu ultracentral, ultramodern, complet utilat cu aparatura nou, competitiva.

MEMORMED este un centru medical aflat in plina ascensiune. Cu o vechime de 16 ani pe piata serviciilor medicale MEMORMED si-a dezvoltat mereu activitatea, reusind sa asigure in prezent pacientilor sai o gama larga de servicii medicale la cele mai inalte standarde. MEMORMED inseamna excelenta medicala si raspuns la nevoile actuale ale pacientului. Prezenti in BUCURESTI si SIBIU, acum ne vom extinde echipa si la IASI.
Alatura-te unei echipe unite, profesioniste care abordeaza cu entuziasm provocarile serviciilor de sanatate. www.memormed.ro

Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 22 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024