Gratis

MEDIC VETERINAR

Dan Vet Certeze S.R.L.

Candidatul Ideal

Ne marim echipa, si avem nevoie de tine!
Suntem in cautarea unui

Ce ne dorim din partea candidatului ideal?
  • Studii superioare ca medic veterinar, licenta valida.
  • Experiența dе lucru pe o pozitie similara reprezinta avantaj, insa acceptam si fara experinta;
  • Abilități foarte bune dе planificare, organizare și prioritizare;
  • Atenție la detalii și abilități foarte bune dе comunicare;
  • Cunoștinte operare calculator, pachetul Microsoft Office;
  • Abilitati de intelegere si comunicare;
  • Permis conducere categ B.

Descrierea jobului

Cerințele postului constau în:
  • Examinarea pacientilor ;
  • Prescrierea de medicamente;
  • Realizarea operațiilor ;
  • Vaccinarea animalelor împotriva diferitelor boli;
  • Administrarea de tratamente;
  • Preluarea cazurilor si capacitatea de a diagnosticare corecta.

Nu putem uita si de beneficiile tale, astfel iti oferim:
  • Salariu motivant 3000-6000, raportat la experienta
  • Bonusuri corelate cu performanta
  • Un mediu de lucru placut si prietenos
  • 21 zile de concediu de odihna/anual
  • Autoturism de serviciu

Daca te-am convins, aplica si te asteptam sa stam de vorba si sa te cunoastem!

Pentru detalii apelati:
+40744853873
Dr. Danut Horia-Gabriel
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024