Gratis

Medic Veterinar

MILIDOG VET S.R.L.

Candidatul Ideal

Medic veterinar generalist

Suntem în căutarea unui medic veterinar generalist pasionat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă îți place să lucrezi cu animale și ai o pasiune pentru medicina veterinară, aceasta este o oportunitate excelentă de a-ți dezvolta cariera într-un mediu stimulant și prietenos.

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale principale vor include diagnosticarea și tratamentul animalelor, efectuarea intervențiilor chirurgicale, administrarea vaccinurilor și oferirea de îngrijire preventivă.

Beneficiile de a lucra în cadrul echipei noastre includ:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu modern și bine echipat, cu acces la cele mai recente tehnologii și echipamente medicale.
Posibilitatea de a participa la programe de formare și conferințe pentru a-ți îmbunătăți cunoștințele și abilitățile.
Mediu de lucru relaxant

Cerințele pentru această poziție includ:

Experiență anterioară într-o clinică veterinară sau spital este un avantaj.
Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă.
Flexibilitate și capacitatea de a face față situațiilor de urgență.

Dacă ești un medic veterinar entuziast și dornic să îți aduci contribuția în îngrijirea animalelor, te invităm să aplici cu CV-ul tau.
Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o comunitate dedicată să ofere cele mai bune servicii medicale pentru animalele de companie.

Descrierea companiei

Cabinet Veterinar situat in cartierul Marasti, Cluj Napoca.

Cabinetul este deschis din anul 2023 si dotat cu aparatura noua de hematologie si biochimie, ecograf veterinar si se doreste expansiunea cabinetului in continuare.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 13 Mart. 2024 Expiră 12 Apr. 2024