Gratis

Medic veterinar UK

Medivet UK
10 poziții

Candidatul Ideal

Medivet UK cauta medici veterinari care vor sa se relocheze in UK si sa lucreaza in una dintre cele aproape 500 de clinici pentru animale mici.
Daca vorbesti limba engleza la nivel avansat, ai permis de conducere si ai absolvit studii recunoscute de RCVS avem un loc pentru tine in echipa noasta

Descrierea jobului

Alatura-te echipei Medivet pentru ca:
  • vei lucra 4 zile/ saptamana
  • vei primi un ajutor de relocare de pana la 5.000 de lire
  • alocatie de transport de 2.500 lire/an
  • salariu competitiv in functie de experienta
  • daca nu vrei sa locuiesti permanent in UK, avem de asemenea oportunitati flexibile care sa iti permita intoarcerea in tara

Cu aproape 500 de clinici pe teritoriul Regatului Unit avem un rol care sa ti se potriveasca.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 25 Apr. 2024