Gratis

Medic Veterinar- Farmacie Veterinara

CONSTANTINESCU E. RAUL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

Candidatul Ideal

Farmacie Veterinara , angajam Medic Veterinar cu sau fara experienta, candidatul ideal trebuie sa fie amabil, rabdator cu clientii, capacitate buna de comunicare, de a recomanda produse.
Salariul atractiv in functie de interesul aratat la locul de munca dar, de cunostinte si experienta avuta.
Cautam Persoane serioase exclus cei cu intentii lipsite de corectitudine.

Descrierea jobului

Recomandarea si vanzarea produselor farmaceutice de uz veterinar
Vanzarea Hranei de animale
Intocmirea documentelor

Suntem o companie mica aflata in expansiune, de 10 ani in domeniu, cautam un partener care sa fie aproape de clientii nostrii, cerem corectitudine si respect , cautam o persoana care ne poate ajuta scopul nostru -acela de a fi aproape de client.
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 7 Mart. 2024 Expiră 6 Apr. 2024