Gratis

Medic Veterinar Debutant sau Student in An Terminal

CROCO VET S.R.L.

Candidatul Ideal

Descriere:

Cabinetul veterinar CROCO VET caută un medic veterinar dedicat și pasionat, fie debutant cu mai puțin de 2 ani de experiență, fie student în anul terminal (anul 5 sau 6), pentru a se alătura echipei noastre. Suntem un cabinet veterinar modern, axat pe furnizarea celor mai bune servicii medicale pentru animalele de companie din comunitatea noastră.

Cerințe:

Diplomă de medic veterinar sau adeverinta de student pentru studenții în anul terminal
Atestat de libera practica eliberat de Colegiul Medicilor Veterinari România
Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu proprietarii de animale
Pasiunea pentru îngrijirea și sănătatea animalelor
Disponibilitatea de a învăța și de a se dezvolta continuu în domeniul veterinar

Descrierea jobului

Responsabilități:

Consultații medicale și diagnosticare pentru animalele de companie.
Tratamente medicale
Consiliere și educație pentru proprietarii de animale
Colaborare eficientă cu restul echipei pentru îngrijirea și tratamentul optim al animalelor
Menținerea standardelor de calitate și a procedurilor de lucru în conformitate cu regulamentele veterinare

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra cu o echipă experimentată și dedicată
Dezvoltare profesională și oportunități de avansare
Mediu de lucru modern și echipamente de ultimă generație
Pachet salarial competitiv și beneficii adiționale

Descrierea companiei

Despre Noi:

Cabinetul Veterinar CROCO VET este o destinație de încredere pentru îngrijirea animalelor de companie în București. Cu o echipă dedicată de medici veterinari și personal calificat, ne străduim să oferim cele mai bune servicii medicale și de îngrijire pentru animalele clienților noștri.

Misiunea Noastră:

La CROCO VET, ne angajăm să oferim îngrijire veterinară de înaltă calitate, bazată pe compasiune, profesionalism și respect față de toti pacienții. Ne propunem să fim partenerii de încredere ai proprietarilor de animale în promovarea sănătății și bunăstării animalelor lor de-a lungul întregii vieți.

Servicii Oferite:

Consultații medicale generale și de specialitate pentru animalele de companie

Vaccinări și programe de prevenție a bolilor
Tratamente medicale și chirurgicale
Analize de laborator și diagnostic imagistic
Programe personalizate de nutriție și gestionare a greutății
Îngrijire dentară și proceduri de igienizare
Servicii de urgență și îngrijire intensivă

Echipa Noastră:

Echipa noastră este formată din medici veterinari experimentați, asistenți medicali calificați și personal dedicat, toți pasionați de îngrijirea și protecția animalelor. Lucrăm împreună pentru a oferi cele mai bune soluții de tratament și pentru a răspunde nevoilor individuale ale fiecărui animal și ale proprietarului său.

Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 29 Febr. 2024 Expiră 30 Mart. 2024