Gratis

Medic/Tehnician Veterinar

Veterra
30 poziții

Candidatul Ideal

La Veterra, suntem intotdeauna in cautare de noi specialisti din domeniul veterinar.
Daca iubesti animalutele si esti interesat/a de o noua oportunitate de job, dorim sa te cunoastem cat mai curand!

Cautam o persoana care:
  • Are studii finalizate in domeniul veterinar: medic veterinar, tehnician veterinar;
  • Detine bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Poseda bune cunostinte de Microsoft Office;
  • Are empatie, receptivitate, atentie si energie;
  • Ofera ajutor, pasiune, zambet, implicare si respect.

Descrierea jobului

Farmacistul Veterinar va fi responsabil cu:
  • Identificarea nevoilor clientilor, formularea de recomandari (produse farmaceutice, accesorii sau hrana), consiliere si fidelizare clienti;
  • Informarea clientilor despre modul de utilizare al medicamentelor si potentialele riscuri sau efecte adverse;
  • Eliberarea produselor farmaceutice, conform legislatiei in vigoare;
  • Administrarea stocurilor si urmarirea termenelor de valabilitate ale produselor farmaceutice.

Ce iti oferim?
  • Suntem un brand serios si asta ne recomanda a fi un partener pe termen lung;
  • Pachet salarial motivant, comisioane din vanzari, traininguri de specialitate;
  • Cream un mediu armonios in care pregatirea profesionala se afirma;
  • Pretuim si sustinem personalul Veterra datorita caruia in prezent ocupam un loc fruntas in topul farmaciilor veterinare, la nivel national.
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024