Gratis

Medic Stomatolog

IDENTISTRY DENTAL CLINIC SRL

Candidatul Ideal

  • Absolvent al facultatii de medicina dentara;
  • Experienta relevanta in domeniu;
  • Abilitati excelente de comunicare si relationare cu pacientii;
  • Empatie si orientare catre nevoile pacientului;
  • Abilitati de organizare, coordonare si atentie la detalii;
  • Capacitatea de a lucra eficient in echipa;
  • Integritate, profesionalism si un angajament ferm fata de etica profesionala.

Descrierea jobului

Conditii:
  • Program de lucru flexibil, adaptabil in functie de nevoile medicului;
  • Contract de colaborare adaptat nevoilor profesionale (PFA/CMI/SRL);
  • Concedii planificate in functie de dorintele medicului;
  • Oportunitati continue de dezvoltare profesionala;
  • Echipamente moderne si materiale asigurate;
  • Procent competitiv, corelat cu experienta si performanta.

Responsabilitati:
  • Consultatii si stabilirea planului de tratament;
  • Realizarea procedurilor dentare conform standardelor inalte de calitate;
  • Comunicare eficienta cu pacientii;
  • Gestionarea urgentelor medicale;
  • Consiliere pentru prevenirea patologiei stomatologice;
  • Respectarea confidentialitatii si a eticii profesionale.

La doar 10 minute de Ploiesti Vest, Cabinetul stomatologic Nr. 1, inaugurat in 2017, reflecta aspiratia noastra spre excelenta in domeniul stomatologic. Suntem mandri de standardele ridicate pe care le promovam si ne straduim sa asiguram fiecarui pacient o experienta placuta si relaxanta. Spatiul nostru, recent modernizat, este echipat cu aparatura moderna si se bucura de o amplasare ideala, in vecinatatea unor facilitati ca benzinarii, Profi, Mega Image, Lidl si Carrefour.

Cu o traditie de 6 ani in stomatologie, reputatia noastra se bazeaza pe profesionalism, atentie si devotament fata de pacientii nostri. De asemenea, datorita pozitionarii strategice, cabinetul ofera accesibilitate sporita pentru cei ce calatoresc intre Bucuresti si Ploiesti, avand posibilitatea de a utiliza masina pe DN sau de a se deplasa cu trenul pana la Gara de Vest din Ploiesti, realizand o naveta de doar 40 de minute.

Pentru mai multe informatii, ne gasiti la cabinetulstomatologic1@gmail.com
Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 8 Mart. 2024 Expiră 7 Apr. 2024