Gratis

Medic stomatolog

STOMAGEO-CRB S.R.L.

Candidatul Ideal

Medic stomatolog dornic sa își facă o cariera în orașul Panciu din județul Vrancea.

Descrierea jobului

Se cauta medic stomatolog ( cu/ fara experienta ) pentru angajare/colaborare într-un cabinet stomatologic modern, cu echipamente de ultima generație. Condiții foarte avantajoase. Se cauta medic dornic sa își facă o cariera în orașul Panciu, va avea la dispoziție un unit dentar nou, cabinetul fiind compartimentat cu doua unituri.

Cabinetul stomatologic este modernizat anul trecut, cu doua unituri. Unitul pus la dispoziție este nou, dotat cu camera intraorala și aspiratie profesionala, realizata separat prin pompa de aspiratie.
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 6 Mart. 2024 Expiră 5 Apr. 2024