Gratis

Medic specialist reabilitare medicala

Fiziozone

Candidatul Ideal

Empatie fata de pacienti;
Abilitatea de a lucra in echipa;
Abilitati de comunicare;
Certificat de medic specialist reabilitare medicala;
Diploma de licenta in medicina;
Stagiu de rezidentiat terminat;
Perfectionarea pregatirii profesionale.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
• efectueaza examenul clinic al pacientului si stabileste diagnosticul;
• cunoaste si raspunde de respectarea protocolului clinico-terapeutic;
• efectueaza investigatiile functionale specifice;
• explica procedurile sau tratamentele prescrise pacienților; evalueaza si planifica cerintele de tratament;
• completeaza fisa medicala si alte documente medicale necesare pacientului;
• respecta confidentialitatea datelor medicale ale pacientilor.

BENEFICII
• program flexibil;
• salariu atractiv.

Fiziozone este un centru modern de recuperare medicala care ofera servicii complete de recuperare medicala si fizioterapie la cele mai inalte standarde de calitate, incepand cu consultatii de specialitate in recuperare medicala, ortopedie adulti si copii, neurologie adulti si copii, reumatologie, examinari ecografice ale aparatului locomotor, tratamentele de fizioterapie, kinetoterapie, masaj, osteopatie japoneza Yumeiho, evaluare vestibulara, evaluare posturala clinica si ozonoterapie.

Centrul de recuperare medicala Fiziozone raspunde prin profesionalism şi seriozitate cerinţelor şi aşteptărilor tale, stabilind noi standarde de calitate în practica clinică.

Fiziozone a fost primul centru de recuperare medicala din tara care a introdus ozonoterapia in tratamentele de recuperare medicala pentru toate tipurile de afectiuni.

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024