Gratis

Medic specialist/primar

CENTRUL MEDICAL ALL4YOU S.R.L.

Descrierea jobului

Suntem o institutie medicala dedicata furnizarii de servicii de sanatate de calitate si cautam profesionisti dedicati pentru a se alatura echipei noastre in calitate de Medici Specialisti/Primari in contract cu CASMB pe diverse domenii:
  • Medic de Familie
  • Medic pentru Medicina Interna
  • Medic pentru Diabet si Nutritie
  • Medic pentru Cardiologie
  • Medic pentru Neurologie
  • Medic pentru Psihiatrie
  • Medic pentru Urologie

Pentru a sustine aceasta colaborare, oferim un contract de colaborare pe baza unui procent de 50%. Concret, Medicul Specialist va primi 50% din suma totala colectata pentru fiecare pacient tratat. Acest model de compensare se va aplica pentru toate specializarile mentionate mai sus.

Cerinte cheie:
  • Diploma de Medic Specialist in domeniul corespunzator.
  • Experienta practica in domeniul medical.
  • Abilitati excelente de comunicare si interactiune cu pacientii.
  • Acreditare si licentiere in conformitate cu legislatia locala.

Adresa: Bucuresti , Bulevardul 1 Decembrie 1918, sector 3

Daca sunteti un profesionist dedicat, pasionat de imbunatatirea sanatatii pacientilor si dornic sa va alaturati unei echipe dinamice, va incurajam sa trimiteti CV-ul.

Centrul Medical All4you e ste o clinica nou intrata pe piata serviciilor medicaledin Romania. Punem accent pe calitatea serviciiloroferite. In spatele companiei se afla o echipa tanara , dinamica si motivata care doreste sa ofere pacientilor servicii de calitate la cele mai inalte standarde.

Daca vrei sa lucrezi intr-un mediu tanar , esti o persoana cu entuziasm si cauti un loc de munca unde sa te dezvolti,
atunci vino in echipa noastra.
Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 1 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024