Gratis

Medic specialist oncolog

Boldeanu C. Cosmin - Cabinet Medical Individual
2 poziții

Candidatul Ideal

Medic specialist sau primar oncolog cu sau fara experienta

Descrierea jobului

Diagnosticare, tratament si monitorizare a pacientilor oncologici in regim de spitalizare de zi sau ambulator.
Nu exista spitalizare continua, nu se fac garzi.
Program flexibil, salariu motivant.

CMI Dr. Cosmin Boldeanu lucreaza in colaborare cu Spitalul Venetia Medical unde se administreaza chimioterapia in regim de spitalizare de zi. De asemenea, activez si in cadrul unui cabinet de ambulator in contract cu CAS Braila, in cadrul caruia este disponibila o jumatate de norma.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024