Gratis

Medic Radiolog

GLOBAL MEDICAL ULTRA S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Clinica Global Medical Health angajeaza/cauta colaboratori Medici Radiologie – Imagistica.
In cadrul clinicii noastre dispunem de echipamente avansate de imagistică medicală ( RMN, CT, RX, Dexa, Ecografie și Mamografie) pentru diagnosticarea precisă a diferitelor afecțiuni.

Cerinte:
  • Diploma in domeniul Radiologiei, Imagisticii medicale sau echivalent; specialitatea Radiologie si Imagistica Medicala, Competenta CT/ IRM constituie un avantaj:
  • Documente specifice valabile:
  • Posibilitate colaborare prin contract CAS full time sau partial:
  • Atentie pentru detalii:
  • Excelente abilități de comunicare și colaborare.

Descrierea jobului

Descrierea postului:
  • Efectueaza investigatiile functionale specifice:
  • Interpreteaza imaginile obtinute:
  • Completeaza fisa medicala a pacientului .

Beneficii:
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala alaturi de echipa noastra de Medici Imagisiti:
  • Salariu competitiv:
  • Mediu de lucru sigur, aparatura de ultima generatie.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024