Gratis

Medic Pneumolog si Medic Geriatru , Contract cu CASA

PNEUMOLOG ALI CRANTA S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Dorim persoane empatice si profesioniste .
Absolvent al facultatii de medicina si membru al unuia din Colegiul medicilor
Abilitati de comunicare si relationare ar fi dintre cele esentiale pentru un viitor coleg.

Descrierea jobului

Angajam medic Pneumolog si Geriatru pentru a putea intra in contract IMEDIAT cu CASA Ilfov.
Castigul salarial este direct proportional cu volumul de munca . Avem posibilitatea de a colabora sub forma de Contract Individual de Munca sau Contract PFI ( 65 % din incasari Casa si Cash).
Lasam la latitudinea viitorului angajat programarea pacientilor si oferim independenta totala la locul de munca .

Suntem o echipa de lucru dornica de a oferii pacientilor tot ce ne sta cu putinta.
Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 5 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024