Gratis

Medic pentru ambulator in contract cu CAS

CLINICA URGENT MED SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Empatie fata de pacienti, profesionalism, comunicare, abilitatea de a lucra in echipa.

Descrierea jobului

Angajam medici specialisti, primari,pentru cabinetele de cardiologie, ORL, endocrinologie, in contract cu CAS.

Clinica Urgent Med se identifica prin servicii medicale la standarde inalte, pentru sanatatea dvs si a familiei.Pe o piata saturata de clinici private, ne detasam prin atmosfera de lucru prietenoasa, personal bine pregatit si axat pe nevoile pacientului.
Este situata in centrul Bucurestiului, intre metrou Izvor si Piata Kogalniceanu,cu acces usor la mijloace de transport.

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024