Medic Oftalmolog / Optometrist / Consilier vanzari /Montator

Empire Optic Vision S.r.l.-d.
5 poziții

Candidatul Ideal

Ești Oftalmolog / Optometrist / Montator si încă nu câștigi suficient pentru valoarea care o aduci in viețile oamenilor ?
Îți dorești o cariera și un loc stabil in care sa vii in fiecare zi cu zâmbetul pe buze și sa câștigi
Dacă și tu ești in căutarea unui Sens și îți dorești sa aduci Valoare , hai cu noi!

Studii : Facultatea de medicina
Colegiul UCECOM – in an terminal sau absolvit
Politehnica – Sectia de mecanica si mecatronica – Specializare Optometrie
Postliceala – Poitehnica

Descrierea jobului

Responsabilitati :
- Efectuarea de masuratori optice pentru lentile
- Instruirea si consilierea clientilor in alegerea produselor optice
- Reparatii si ajustari ale ochelarilor
- Comandarea lentilelor pentru prelucrare
- Intretinerea echipamentelor de optica din dotare
- Verificarea si raportarea necesarului cu materii prime

Beneficii
- Posibilitatea de a lucra intr-un colectiv tanar si profesionist
- Pachet salarial atractiv
- Permanenta posibilitate de avansare

Suntem o echipa tanara si ambitioasa care are ca scop continua dezvoltare pe piata de optica din Romania .
Din 2020 si pana in present am reusit sa ne extindem activitatea in 4 puncte de lucru din Bucuresti si tintim sa ne extindem pe intreaga retea nationala .
Daca vrei sa faci parte din colectivul nostrum de profesionisti ,te asteptam !
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024