Gratis

MEDIC MEDICINA INTERNA pe sectie Cronici

SPITALUL POLIMED PODU TURCULUI

Candidatul Ideal

SPITALUL POLIMED PODU TURCULUI cauta pentru angajare cu contract individual de munca full time sau parte time Medic specialist/primar in specializarea MEDICINA INTERNA , care sa indeplineasca conditiile pentru a intra in contract cu Casa de Asigurari de Sanatate.
Certificat de membru al Colegiului Medicilor din Romania,
Certificat de medic specialist/primar in specializarea Medicina InternaAviz de libera practica plus asigurare de malpraxis valabile

Descrierea jobului

Se garanteaza salariu motivant, locuinta complet mobilata si utilata , bonus pentru plata integrala a utilitatilor, transport de la domiciliu la locul de munca si invers.
Tipul de ingrijire a pacientilor internati in Sectia Medicina Interna a spitalului nostru este cronic.
Spitalul nu are Compartiment Primiri Urgente sau Camera de Garda.

Spitalul nostru este o unitate sanitara privata cu 174 de paturi , ce-si desfasoara activitatea de peste 20 de ani renumiti in zona Moldovei pentru servicii de calitate.
Va oferim un mediu de lucru prietenos alaturi de o echipa de profesionisti, intr-un spital dotat cu aparatura performanta.

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 12 Mart. 2024 Expiră 11 Apr. 2024