Medic Medicina Generala /Medicina de Familie/Medicina Muncii

MEDICAL AUTOMOTIVE CENTER S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Esti medic rezident sau proaspat absolvent al facultatii de Medicina
Esti medic Medicina Generala / Medic specialist Medicina de Familie / Medicina de Medicina Muncii
Detii Certificat de membru de la Colegiul Medicilor si Asigurare Malpraxis valabile
Ai excelente abilitati de comunicare, empatie, orientare spre nevoile pacientului, promptitudine, seriozitate si responsabilitate, implicare

Descrierea jobului

Efectuarea anamnezei, a examenului clinic general si al investigatiilor suplimentare corespunzator legislatiei de medicina muncii
Efectuarea examenelor medicale complementare, a explorarilor paraclinice necesare in functie de riscurile profesionale
Informarea pacientului in legatura cu afectiunea de care sufera, evolutie, prognostic
Completarea documentatiei de examinare a pacientului (dosar medical, trimiteri, retete)
Forme de colaborare: contract de prestari servicii sau contract individual de munca.
Program flexibil.
permisul de conducere reprezinta un avantaj.

Centrul Medical situat in zona Stefan cel Mare la 3 minute de metrou statia Stefan cel Mare. Centrul medical are ca activitate principala servicii de medicina muncii, urmand a se extinde si pe alte specialitati medicale.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 25 Apr. 2024