Gratis

Medic de familie si specialist

CENTRUL MEDICAL AIDE - SANTE SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

- Studii de spеciаlitate аbsolvitе;
- Cеrtificаt dе mеmbru vizat;
- Asigurarе de Malprаxis;
- Bune abilități de organizare si planificare cu privire la desfășurarea actului medical, în conformitate cu protocoalele agreate;
- Atitudine profesionistă, prin comunicarea si relaționarea cu pacientul;
- Orientare către performanță si rezultate, atât pe plan individual, cât și la nivel de echipă;
- Abilitati de utilizare a calculatorului.

Descrierea jobului

- Efectuarea examenul clinic, respectiv consultații de specialitate;
- Recomandă investigații medicale;
- Efectuarea de ecografii conform competențelor dobândite;
- Completarea documentației aferentă examinării pacientului;
- Prescriere tratamente;
- Întocmirea situației medicale;
- Respectarea confidențialitatii actului medical și intimitatii pacientului.

AIDE SANTE ofera servicii medicale de asistenta specializata (specialitati medicale, chirurgicale, investigatii paraclinice laborator si imagistica) in regim privat si in contract cu CAS. Exista mai multe puncte de lucru in Bucuresti: 1/ Bucurestii Noi (metrou Laminorului - sector 1); 2/ Dristor (metrou Dristor - sector 3); 3/ Berceni (metrou piata Sudului, Dimitrie Leonida - sector 4); 4/ Apusului (zona Militari - sector 6).

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024