Gratis

MEDIC COLABORATOR

CONFIDENTIAL - 2 poziții

Candidatul Ideal

Societate medicala cauta medici colaboratori, specialisti in Medicina Generala, Interne, Reumatologie, medici cu competenta in Ecografie.
Cerintele postului:
-aviz de libera practica valabil;
-asigurare de malpraxis;
-cod de parafa valabil;
-constituie avantaj activitate medicala de minim doi ani (camera de garda, centru medical, spital, ambulanta, etc);
-capacitate de organizare;
-capacitate de lucru in echipa;

Descrierea jobului

Oferim:
-mediu de lucru profesionist;
-posibilitate de colaborare cu norma intreaga (full time) sau timp partial de lucru (part time);
-remuneratie motivanta.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.