Publicat 18 Ian 2018 | Reactualizat 15 Feb 2018 | Expiră 18 Feb 2018

Mecanic/Sudor (f/m) - Centrul Logistic Turda

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Minimum 8 clase
- Calificare in domeniu
- Flexibilitate în privința lucrului în schimburi, rezistenţă la stres
- Capacitate de a face faţă unui ritm alert și unui volum mare de lucru
- Responsabilitate, corectitudine în desfășurarea atribuțiilor

Descrierea jobului

- Pregatesti si utilizezi aparatura specifica
- Efectuezi controlul instalatiilor tehnice
- Realizezi reparatia si mentenanta echipamentelor de transport de marfa
- Realizearezi proiecte/ constructii metalice conform cerintelor
- Respecti reglementarile interne si programul de lucru

Suntem o companie internațională din industria de retail, care pune accent pe dinamism, performanță și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat contribuie la succesul nostru. Locul tău e la Kaufland!

Beneficiile tale
Crearea unui mediu de lucru plăcut și motivant pentru colegi este una dintre prioritățile noastre. Pe lângă tichete de masă, asigurări voluntare de sănătate, abonamente la săli de sport, Kaufland oferă și beneficii ce țin de echilibrul între viața personală și cea profesională.

Vor fi contactați candidații care corespund profilului.

Expirat
Mecanic/Sudor (f/m) - Centrul Logistic Turda  -  KAUFLAND ROMANIA