Gratis

Mecanic Utilaje/ Electromecanic/ Lacatus || Apahida, Cluj

SC Integra HR SRL

Candidatul Ideal

Mecanic Intretinere Utilaje/ Electromecanic/ Lacatus Mecanic || Apahida, Jud. Cluj
  • Absolvent școală profesională sau liceu tehnic cu profil electrotehnic sau mecanic
  • Minim 1 an experiență în domeniul întreținerii utilajelor
  • Serios
  • Dornic de învățare
  • Proactiv
  • Responsabil
  • Abilități de comunicare, lucru în echipă
  • Disponibil pentru munca în trei schimburi.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Verifică și asigură întreținerea periodică a mașinilor și utilajelor;
  • Verifică starea de funcționare a utilajelor și a instalațiilor cu scopul de a depista eventualele defecțiuni;
  • Identifică și analizează natura defecțiunilor apărute și cauzele care le-au generat;
  • Efectuează lucrări de reparații la timp și de calitate la utilajele care se defectează;
  • Efectuează intervenții în vederea restabilirii funcționării în parametrii stabiliți ai instalațiilor și utilajelor în cazul unor defecțiuni accidentale;
  • Verifică zilnic buna funcționare a compresorului;
  • Verifică zilnic starea pompelor și sistemul de stingere a incediilor;
  • Verifică stocul de piese de schimb și anunță necesarul;
Beneficii:
  • Tichete de masă;
  • Al 13-lea salariu;
  • Pensie facultativă;
  • Transport asigurat;
  • Tichete cadou de Crăciun și de Paște.

Trebuie sa stii ca Integra HR este o altfel de companie de consultanta HR. Suntem aici pentru a gasi omul potrivit la locul potrivit, la momentul potrivit. https://www.integrahr.ro/

Clientul nostru, compania Rondocarton stabilește noi standarde în industria românească a cartonului ondulat. Cu cele mai moderne utilaje se produc ambalaje din carton ondulat de cea mai înaltă calitate, oferind clienților produse fabricate cu precizie și imprimate în mod impecabil.
Pentru mai multe detalii vă rugăm să accesați link-ul: https://www.rondo-ganahl.com/ro

Prin trimiterea aplicatiei tale pentru acest anunt de angajare iti exprimi acordul de a fi contactat prin e-mail, telefon sau prin alt mijloc de comunicare, de catre unul dintre reprezentantii nostri, cu scopul de a-ti oferi mai multe detalii despre postul vizat, de a stabili un interviu, o intalnire sau o discutie ulterioara relationata unei oportunitati de angajare. Pentru mai multe detalii privind utilizarea datelor personale, te rugam sa citesti politica noastra de confidentialitate.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024