Gratis

Mecanic Utilaje Constructii, Buftea

PORR Construct SRL

Candidatul Ideal

Competențele tale
  • Studii tehnice în domeniul mecanic sau electromecanic sau echivalent
  • Experiență anterioară în reparații și întreținere utilaje de construcții
  • Cunoștințe solide de mecanică
  • Abilități de operare pe calculator, inclusiv utilizarea MS Office
  • Limbă engleză constituie un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilităţile tale
  • Efectuarea lucrărilor de reparaţii şi întreţinere a utilajelor
  • Punerea în funcţiune a utilajelor
  • Diagnosticarea defecțiunilor
  • Documente specifice: comenzi, rapoarte de reparaţii, necesar de piese etc.

Beneficiile tale
  • Program flexibil
  • Servicii medicale- abonament privat de servicii medicale
  • Oferte personalizate- 7card; Bookster; Parteneriate bancare
  • Dezvoltare personală și profesională:
    • PORR Academy- academie internă pentru cursuri de pregătire
    • Programe de onboarding
    • Webinarii pentru dezvoltare personală și profesională

Descrierea companiei

Cine suntem noi?

Un partener de încredere pentru orice tip de construcție!

Compania PORR este prezentă în România începând cu anul 2004 și, ca furnizor de servicii integrate, acoperă tot lanțul valoric din industria construcțiilor, de la servicii de proiectare până la execuție.

Serviciile și expertiza noastră deservesc o gamă largă de proiecte de infrastructură: autostrăzi, drumuri și poduri, căi ferate, stații de tratare a apei, gropi de gunoi ecologice și rețele de canalizare, aeroporturi, lucrări de coastă, clădiri de birouri, ansambluri rezidențiale, clădiri industriale și logistice, spitale și facilități sportive.

Seriozitate. Umăr la umăr. Apreciere. Pasiune. Spirit de pionierat. Acestea sunt cele cinci principii ale PORR care ne definesc și ne diferențiază ca echipă. Ele stau la baza culturii noastre organizaționale și reprezintă ingredientele cheie pentru a crește împreună, pentru a deveni mai puternici ca echipă și pentru a asigura succesul durabil al companiei PORR.

Pentru mai multe detalii te invităm să accesezi pagina noastră de cariere: https://cariere.porr.ro/

Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024