Gratis

Mecanic utilaje agricole

Hr Intra Interim S.R.L.

Candidatul Ideal

-Experienta in domeniu - obligatoriu
-Permis de conducere categoria B - reprezinta un avantaj
-Cunoasterea limbii franceze nivel incepator sau mediu - obligatoriu
-Este foarte important sa puteti lucra in echipa dar si sa fiti autonom (sa fiti capabil sa va descurcati si singur), sa fiti serios si responsabil

Descrierea jobului

-Se efectueaza reparatii ale utilajelor agricole marca New Holland

Avantaje/Beneficii:
-0 taxe sau comisioane
-Cazare si transport asigurate de catre angajator - camera individuala pentru fiecare persoana
-Contract pe perioada nedeterminata in Romania, cu detasare 6 luni si cu posibilitate de prelungire a acestei detasari pana la 18 luni
-Salariu 2500 euro net/luna
-Program 39 ore/saptamana

Pentru mai multe detalii despre companie si despre angajatii nostri, puteti accesa site-ul nostru oficial Intra Interim.

Credem în tine! Credem în oameni! Ne desfășurăm activitatea prin identificarea de soluții complete de punere la dispoziție de personal și de recrutare personalizată pentru diferiți clienți, atât la nivel național cât și internațional.

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024